Įmonė savo veiklą pradėjo 1994m. nuo mažmeninės prekybos. Bėgant laikui, veiklos apimtys augo ir įmonės veiklą papildė paslaugų sfera.
Pagrindinė įmonės veiklos kryptis orientuota į visų tipų (malkinių, dujinių, granulinių ir bioetanolio) židinių ir krosnelių prekybą, projektavimą, montavimą ir apdailą. Taip pat kaminų bei jų detalių, akmens gaminių prekybą ir montavimą, klijų ir hermetikų prekybą bei apdailos darbus. Bendradarbiaujame su žnomais Europos gamintojais MCZ GROUP, RAIS, SKANTHERM, ROCAL, NORDPEIS, JYDEPEJSEN, CAMINETTI MONTEGRAPPA, ALFA FORNI, HITZE.
Gaminame ir montuojame pagal individualius projektus židinius, baldus ir apdailos detales..
Galime klientui pasiūlyti originalių rankų darbo baldų ir aksesuarų. Bendradarbiaujame su skandinavu gamintojais Fibosystem, Huntonit bei Laatu Panelli, kurių gaminamos vidaus apdailos plokštės palengvins namų įrengimą.
Profesionaliai konsultuojame salone bei Jūsų namuose, išrenkame Jums tinkamiausią produktą pagal poreikį bei techninius parametrus. Mes esame pasiruošę atviram bendradarbiavimui su klientais, ieškant kuo racionalesnio sprendimo kuriant jaukius namus.