Apdailos plokštės vonios sienoms Fibo-Trespo

Apdailos plokštės vonios sienoms Fibo-Trespo

Prieinamumas: Sandėlyje
85.00€
Gamintojas:Fibo-Trespo
Prekės kodas: vonios-sienos-fibo-trespo

trumpai

*Kaina priklauso nuo užsakomo kiekio ir pasirinkto modelio. Kaina nurodyta už 1vnt. baltos spalvos plokštės 2400/620/11mm. Minimalus užsakymas - 2vnt. (pakuotė). Su Fibo-Trespo, vandens nepraleidžiančiomis plokštėmis, kurios atrodo kaip keramikos p...
+

*Kaina priklauso nuo užsakomo kiekio ir pasirinkto modelio. Kaina nurodyta už 1vnt. baltos spalvos plokštės 2400/620/11mm. Minimalus užsakymas - 2vnt. (pakuotė).

 

Su Fibo-Trespo, vandens nepraleidžiančiomis plokštėmis, kurios atrodo kaip keramikos plytelių, marmuro, granito ar medžio paviršius, įrengsite šlapių patalpų sienas saugiai, greitai, lengvai ir patikimai.

Atnaujinkite savo vonios kambario, virtuvės ar kitų drėgnų patalpų sienas per itin trumpą laiką. Atnaujinkite šiuos kambarius naujomis spalvomis bei dizainu.

Šios plokštės yra jūrinė fanera padengta HPL. Siūlių imitacijose  nesikaupia joks grybelis bei taip pat lengvai valosi kaip ir visas likęs paviršius.

Dėl Aqualock sistemos plokštes tarpusavyje sujungsite labai lengvai, greitai ir saugiai, o montavimas pareikalaus kur kas mažiau laiko nei įprastinių plytelių klijavimas. Šios sistemos dėka plokštės gali būti montuojamos net dušo zonoje kur yra tiesioginė vandens srovė.

Technologiškai plokštės montuojamos prie karkaso (visi varžtai pasislepia). Visus tarpus pertepti Fibo Seal hermetiku.


 

Techninė informacija

Išmatavimai: 11 x 620 x 2400 mm, 11 x 1220 x 2400 mm, 11 x 620 x 2720 mm, 11 x 620 x 3020 mm

Paviršius: HPL

Pagrindas: jurinė fanera

Sujungimas: Aqua lock sistema

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus