Apie mus

   "Decopolio" kolektyvas - entuziastingų, talentingų ir profesionalių žmonių komanda, sėkmingai dirbanti nuo 1994 m. Mūsų sėkmės garantas - profesionalus ir atsakingas požiūris į klientą bei atliekamą darbą.

    Įmonės veiklą sudaro:

  1. Šildymo įrenginių (židiniai, krosnelės, krosnys, granulinės krosnelės ir granuliniai židiniai, dujiniai židiniai, lauko židiniai, kaminai ir dūmtraukiai, karščiui atsparios montavimo medžiagos) mažmeninė ir didmeninė prekyba ir montavimas;
  2. Medžio masyvo baldų, laiptų ir durų projektavimas pagal individualius užsakymus bei gamyba, senų gaminių restauravimas ir dekoravimas.
  3. Sienų ir lubų apdailos plokščių, skirtų bendro naudojimo ir drėgnoms patalpoms prekyba ir montavimas. Gamintojai: Laatu Paneeli, Huntonit, Fibo-Trespo, Unilin ir kt.

   Įmonė yra išskiritnis italų krosnių meistrų gamintojo Segio Leoni bei inovatyvių granulinių krosnelių, židinių ir šildymo sistemų gamintojo MCZ GROUP atstovas Lietuvoje. Taip pat įgaliotas Rust-Oleum, Mathys, Byggma group, Fibo-Trespo, Nordpeis, Cadel, DRU, Jydepejsen, Rais, Skantherm ir dujinių židinių gaminojo Bellfires atstovas bei partneris.

  „Decopolis“ sėkmingai bendradarbiauja su architektais, dizaineriais ir statybų vystytojais. Mes teikiame  profesionalias konsultacijas įrangos, medžiagų pasirinkime ir sumontavime, garantiniame ir pogarantiniame aptarnavime.

   Kviečiame bendradarbiauti ir kitus architektus, dizainerius, statybininkus ir pavienius meistrus. Visiems galėsime pasiūlyti įdomių spredimų.

„Decopolio“ kolektyvo tikslas - padėti klientui susikurti jaukius ir šiltus namus.

Lauksime atvykstant :)