Granulinė krosnelė - katilas Eva Calor Futura 19,5

Granulinė krosnelė - katilas Eva Calor Futura 19,5

Būsena: Ši prekė užsakoma

Granulinė krosnelė - katilas Eva Calor Futura 19,5

4 370,00 €

3 100,00 €

Trumpas aprašymas

Naujos kartos granulinis šildytuvas FUTURA 19,5
Paklausti apie šį produktą

Naujos kartos Granulinė krosnelė - Katilas Eva Calor FUTURA 19,5

Tai naujos kartos granuliniis šildytuvas, kuris labai patogus naudoti namų ir bendro naudojimo patalpose. Dėl vartotojų saugumo ir dėl augančios energiją taupančios ir pasyvios konstrukcijos rinkos, dėl šiuolaikinių pastatų mechaninės vėdinimo naudojant rekuperaciją, Eva Calor šildytuvai buvo suprojektuoti taip, kad jie nevartotų oro patalpų viduje. Hermetiškai uždaryta degimo kamera, uždarytas granulių bakelis ir oro įleidimo anga garantuoja, kad visas oras, skirtas degimo procesui, imamas iš pastato išorės.

Futura z zamkniętą komorą spalania

FUTURA šildytuvai gali būti naudojami kaip centrinis karšto oro šildymas, paskirstant orą iki 4 kambarių, naudojant 80 mm skersmens kanalus. Dėl 4 nepriklausomų ventiliatorių ir standartinio valdiklio, kuris gali būti naudojamas kaip nuotolinis valdymas arba belaidis sieninis valdiklis, kuris gali būti prijungtas prie temperatūros jutiklių keturiose patalpose, galite individualiai pritaikyti jūsų poreikiams šilumos komfortą kiekviename kambaryje. Dėl reguliatoriaus bendradarbiavimo su 4 temperatūros davikliais, prijungtais prie FUTURA šildytuvo, įrenginys veikia ekonomiškai, dirba efektyviau ir tyliau.

Pilot / sterownik naścienny FUTURA

Atskirose patalpose įdiegti jutikliai leidžia FUTURA šildytuvą suderinti su ventiliatoriais ir optimizuoti degimo procesą siekiant taupiai naudoti Pilot FUTURAgranules.

 

 

 

 

Be to, lengvas karšto oro paskirstymo kanalų montavimas palengvina šilumos srautų paskirstymo galimybę, pajungiant juos į viršu arba iš nugarinės pusės:

Górne wyprowadzenie kanałów DGPTylne wyprowadzenie kanałów DGP

Sertifikuotas ir patikrintas gaminys

Šis produktas atitinka griežčiausius aplinkosaugos standartų reikalavimus ir apdovanotas 4 žvaigždutėmis

Dinaminio srauto valdymo sistema užtikrina automatinį degimo oro valdymą, reguliuoja jį pagal įrenginį arba degalų rūšį, siekiant užtikrinti optimaliausias degalų sąnaudas .

 

Gamintojas Eva Calor
Šildymo tipas Oras
Kuro tipas Granulės
Galingumas (kW) 15
Efektyvumas (%) 95
Granulių sunaudojimas (kg/val.) 0,9-3,4
Degimo laikas (val.) 45
Šildomas tūris (m³) 320
Dūmtraukio skersmuo (cm) 8
Svoris (kg) 266
Aukštis (cm) 134
Plotis (cm) 104
Gylis (cm) 45

Parašyti savo apžvalgą

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Failai: