Apdailos plokštės sienoms Unilin ClicWall

Apdailos plokštės sienoms Unilin ClicWall

Prieinamumas: Sandėlyje
25.50€
Be PVM: 25.50€
Gamintojas:Clicwall
Prekės kodas: clicwall

trumpai

ClicWall - sienų apdailos sistemų revoliucijaGreita, lengva ir momentali apdailaClicWall - tai UNILIN kompanijos revoliucinė sienų apdailos sistema, kuri naudoja patentuotą Uniclic technologiją, gerai žinomą dėl UNILIN kompanijos grindų sektoriaus ...
+

ClicWall - sienų apdailos sistemų revoliucija

Greita, lengva ir momentali apdaila

ClicWall - tai UNILIN kompanijos revoliucinė sienų apdailos sistema, kuri naudoja patentuotą Uniclic technologiją, gerai žinomą dėl UNILIN kompanijos grindų sektoriaus QuickStep funkcijos. Plokštės greitai ir lengvai sujungiamos viena su kita, tai ClicWall sistemą padaro beveik 5 kartus greitesne už tradicines sienų apdailos sistemas, pvz. gipso kartono plokštes. Be to, yra išgaunamas faktiškai besiūlis sujungimas ir siena sumontuojama akimirksnių bei ilgam laikui.

Standartiniai plokščių matmenys yra tokie: plotis - 600 mm, aukštis - 2785 mm ir storis - 10 mm. Esant kliento pageidavimui, galimi ir kiti išmatavimai.

ClicWall apjungia niekam neprilygstantį montavimo lengvumą ir šiuolaikinę estetiką, kurią kuria platus dekoro ir jo priedų spektras. Visi dekorai taip pat yra galimi kaip plokštės, skirtos baldų pritaikymui pagal individualų užsakymą.

 

Atsparumas ugniai ir akustinis komfortas

ClicWall yra su 1 val. atsparumo ugniai funkcija (FR 60). Šis specifinis sujungimas su ugniai atspariomis ClicWall plokštėmis (ClicWall FR) turi Europos išduotą sertifikatą ir atitinka griežčiausius gaisrinės saugos reikalavimus. Individualių ClicWall FR plokščių reakcija į gaisrą pasiekia Euro klasę B-S2-D0. Tas pats sujungimas garantuoja 48 dB akustinę vertę.

 

Apdaila pagal pageidavimus

Ar norėtumėte atlikti ClicWall apdailą vien savo nuožiūra? Tai iš ties įmanoma, naudojant ClicWall Deco. Remiantis esama ClicWall versija, ClicWall Deco yra su paviršinio sluoksnio dažymu, leidžiančiu Jums atlikti plokščių apdailą, naudojant dažus, tekstilės lapą, tapetus ar net skaitmeninę spaudą!

 

8 priežastys, dėl kurių verta rinktis ClicWall:

  1. Lengvas montavimas - ClicWall yra įdiegta unikali ir pasaulyje patentuota Uniclic sistema, dėl kurios plokštės labai lengvai sukimba viena su kita ir susispaudžia.
  2. Besiūlė sistema - dėka patentuotos Uniclic sistemos, sujungimai tarp plokščių yra beveik nematomi, tai leidžia išgauti estetiškai tobulą vaizdą.
  3. Greitas surinkimas - ClicWall galima sumontuoti labai greitai. Be to, po montavimo darbų nereikalinga plokščių apdaila, todėl sutaupoma laiko, kuris būtų skirtas siūlių glaistymui ar šlifavimui švitriniu popieriumi.
  4. Atsparumas ugniai - su 1 val. atsparumo ugniai funkcija (FR 60), ClicWall atitinka bendrus gaisrinės saugos reikalavimus.
  5. Atsparumas įbrėžimams - MDF plokštės iš abiejų pusių yra padengtos tvirtu, ugniai atspariu melamino sluoksniu.
  6. Higieniškas ir atsparus vandeniui - ClicWall paviršius yra ypatingai higieniškas, nes prie jo ne taip lengvai prilimpa purvas. Paviršiaus viršutinis sluoksnis yra lengvai nuplaunamas. Melamino sluoksnis apsaugo plokštes ir padaro jas atsparias vandeniui.
  7. UV atsparumas - ClicWall yra UV atsparus, todėl plokštės išlaiko savo spalvą ir toliau atrodo kaip naujos.
  8. Akustinis komfortas - esant specifiniam sujungimui ClicWall suteikia labai aukštą 48dB akustinio komforto vertę ir tokiu būdu yra lengvai pasiekiami naujausi garso izoliacijos reikalavimai.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus