Dujiniai židiniai

Kokybiški dujiniai židiniai ir profesionali židinių įranga. Šiuolaikinės tecnologijos ir išskirtinis dujinių židinių dizainas gali būti derinamas tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere. Dujiniai židiniai yra puikus sprendimas, jeigu renkatės komfortą, stilių ir jaukią šilumą.

   Patogu ir šiuolaikiška: šiuolaikinio dujinio židinio liepsnos vaizdas mažai tesiskiria nuo malkinio židinio liepsnos. Įdiegta išmani valdymo sistema padeda nustatyti pageidaujamą šilumos atidavimą į patalpas. Reguliuojama dujinio židinio liepsna, didinama arba mažinama, nustatoma patalpos temperatura, kurią pasiekęs židinys gali išsijungti.     

   Dujinio židinio valdymas išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu suteiks dar daugiau galimybių.

   Saugus naudojimas - įjungiant židinį sistema testuojasi, ar nėra dujų nuotėkio. Patikima eksploatacija.  Didelė dujinių židinių formų įvairovė: židinys iki 2m pločio stiklu, židinys pertvaroje, kampinis ar kabinamas ant sienos – galima rasti daug interjero sprendimų.

   Žinomiausių Olandijos gamintojų dujiniai židiniai – dėl savo degimo  technologijos yra vieni  pažangiausių pasaulyje. Didelis šilumos atidavimas ir efektyvumas siekiantis net iki 85%. 

Platus dizaino pasirinkimas - židiniai tiesiu stiklu, tunelio formos židiniai, pakabinami židiniai bei kampiniai ir trijų stiklų židiniai – tikrai didelės galimybės projektuotojams ir dizaineriams. Patogus kamino išvedimo sprendimas dar labiau supaprastina dujinio židinio įrengimą. Kokybiški dujiniai židiniai lengvai valdomi, nereikalauja sudėtingos priežiūros ir nekelia su įprastais židiniais susijusių rūpesčių, ypač valant kaminus.  Modernios gamybos technologijos užtikrina patikimą apsaugą nuo gaisro.

Tinklelis Sąrašas

Set Descending Direction

7 Prekė (s)

Tinklelis Sąrašas

Set Descending Direction

7 Prekė (s)