Granulinė krosnelė MCZ EGO

Granulinė krosnelė MCZ EGO

Prieinamumas: Sandėlyje
2 990.00€
Gamintojas: MCZ Group
Prekės kodas: MCZ EGO

trumpai

Granulinė krosnelė MCZ EGO su plienine apdaila. Galimos 6 versijos - „Air“, „Comfort Air®“ ir „Hydro Matic“. Krosnelės išsiskiria  plačia ir natūralia liepsna. Sumontuota keraminė uždegimo žvakė, kuri užtikrina greitą, apie trijų minučių uždegimą. P...
+

Granulinė krosnelė MCZ EGO su plienine apdaila. Galimos 6 versijos - „Air“, „Comfort Air®“ ir „Hydro Matic“.

Krosnelės išsiskiria  plačia ir natūralia liepsna. Sumontuota keraminė uždegimo žvakė, kuri užtikrina greitą, apie trijų minučių uždegimą. Pelenų indą užtenka išvalyti kas savaitę.

Granulinės krosnelės MCZ EGO rėmas iš plieninės konstrukcijos, viršutinė apdaila ir durelės iš smulkiagrūdžio ketaus, dekoruota plieniniais šonais. Galima rinktis iš keturių spalvų - baltos, pilkos, sidabrinės ir juodos. Degimo indas pagamintas iš tokio pat smulkiagrūdžio ir kokybiško ketaus.

2021 m. atnaujintas krosnelės modelis pagerino estetinį liepsnos veikimą. Įdiegtos Maestro technologijos dėka krosnelę galima valdyti tiesiogiai iš išmaniojo telefono, per specialią programėlę, kuri suteikia pilną valdymą tiek namuose, tiek išvykoje, prisijungus per namų interneto tinklą (maršrutizatorių) arba tiesiogiai per Bluetooth. Papildomai galima įsigyti naujovišką ištraukiamą skaitmeninį valdymo skydelį, sumontuotą krosnelės viršuje.


Tai vienas populiariausių MCZ gaminių. EGO granulinės krosnelės gaminamos kelių versijų:

  • „Air“ -  standartinė su priverstine konvekcija;
  • „Comfort Air®“  -  su galimybe pajungti atskirų patalpų šildymą per ortakius;
  • „Hydro Matic“  -  su vandens kontūru, su galimybe pajungti namų šildymo sistemą.
  • , pasižyminčios plačia ir natūralia liepsna, kas savaitę ištuštinama pelenų indu, keramine uždegimo žvake, užtikrinančia greitą trijų minučių uždegimą.


Kaina pateikta "AIR" versijos. Dėl kitų versijų ar papildomos komplektacijos teiraukitės elektroninių paštu arba skambinkite telefonu.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus