Granulinė krosnelė MCZ Musa

Granulinė krosnelė MCZ Musa

Prieinamumas: Sandėlyje
3 370.00€
Gamintojas: MCZ Group
Prekės kodas: MCZ MUSA

trumpai

Granulinė krosnelė MUSA su plienine apdaila. Galimos versijos - „Air“, „Comfort Air®“ ir „Hydro Matic“. Krosnelės išsiskiria  plačia ir natūralia liepsna. Sumontuota keraminė uždegimo žvakė, kuri užtikrina greitą, apie trijų minučių uždegimą. Pelenų...
+

Granulinė krosnelė MUSA su plienine apdaila. Galimos versijos - „Air“, „Comfort Air®“ ir „Hydro Matic“.

Krosnelės išsiskiria  plačia ir natūralia liepsna. Sumontuota keraminė uždegimo žvakė, kuri užtikrina greitą, apie trijų minučių uždegimą. Pelenų indą užtenka išvalyti kas savaitę.

Granulinės krosnelės MUSA rėmas iš plieninės konstrukcijos, viršutinė apdaila ir durelės iš smulkiagrūdžio ketaus, dekoruota plieniniais šonais. Degimo indas pagamintas iš tokio pat smulkiagrūdžio ir kokybiško ketaus.

Krosnelėje įdiegtas sumanus degimo valdymas, kuris pagerina estetinį liepsnos veikimą. Maestro technologijos dėka krosnelę galima valdyti tiesiogiai iš išmaniojo telefono, per specialią programėlę, kuri suteikia pilną valdymą tiek namuose, tiek išvykoje, prisijungus per namų interneto tinklą (maršrutizatorių) arba tiesiogiai per Bluetooth. Papildomai galima įsigyti naujovišką ištraukiamą skaitmeninį valdymo skydelį, sumontuotą viršuje.


Tai vienas populiariausių MCZ gaminių. MUSA granulinės krosnelės gaminamos kelių versijų:

  • „Air“ -  standartinė su priverstine konvekcija;
  • „Comfort Air®“  -  su galimybe pajungti atskirų patalpų šildymą per ortakius;
  • „Hydro Matic“  -  su vandens kontūru, su galimybe pajungti namų šildymo sistemą.
  • , pasižyminčios plačia ir natūralia liepsna, kas savaitę ištuštinama pelenų indu, keramine uždegimo žvake, užtikrinančia greitą trijų minučių uždegimą.


Kaina pateikta "AIR" versijos. Dėl kitų versijų ar papildomos komplektacijos teiraukitės elektroninių paštu arba skambinkite telefonu.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus