Konvekcinė malkinė krosnelė Jydepejsen Cosmo 1500

Konvekcinė malkinė krosnelė Jydepejsen Cosmo 1500

Prieinamumas: Sandėlyje
3 100.00€
Gamintojas:Jydepejsen
Prekės kodas: Konvekcinė malkinė krosnelė Jydepejsen Cosmo 1500

trumpai

Konvekcinės malkinės krosnelės "Cosmo" gaminamos 4 skirtingų versijų:klasikinė "Cosmo 971", su keramika arba muilo akmeniu "Cosmo 1147", ir stilinga ir minimalistinė, net 1500mm aukščio su metalo arba muilo akmens apdaila "Cosmo 1500". Visose "Cosmo"...
+

Konvekcinės malkinės krosnelės "Cosmo" gaminamos 4 skirtingų versijų:

klasikinė "Cosmo 971", su keramika arba muilo akmeniu "Cosmo 1147", ir stilinga ir minimalistinė, net 1500mm aukščio su metalo arba muilo akmens apdaila "Cosmo 1500". Visose "Cosmo" kroselės nuostabiai dega ir puikiai valdoma liepsna.

„Duplic air“ – krosnelėse įdiegta antrinė švaraus degimo sistema, konvekcija, aukšta degimo temperatūra, švarus stiklas. Ardeliai pagaminti iš aukštos kokybės ketaus, degimo kamera izoliuota vermikulitu, neįkaistanti rankena.

Pajungimas į dūmtraukį tiek iš viršaus, tiek ir iš galo. Galimas oro padavimas degimui iš lauko; galima užsakyti krosnelę su keramikos ar šilumą akumuliuojančio muilo akmens apdaila, bei uždaru skyreliu malkoms.

Galimas korpuso spalvos pasirinkimas: juoda, pilka.
Galimas keramikos spalvos pasirinkimas: kreminė, bordo, terakota, mėlyna, šokolado, porceliano-balta.

„Nordic eco-label“ - "JYDEPEJSEN" sukurta degimo sistema atitinka švariausios degimo sistemos reikalavimus – griežčiausius Europos ekologiškumo standartus.


Galingumas
8 kW
Dūmtraukio skersmuo
15 cm
Šildymo tipas
Oras

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus