Granulinė krosnelė MCZ Musa HYDROMATIC

Granulinė krosnelė MCZ Musa HYDROMATIC

Prieinamumas: Sandėlyje
4 980.00€
Gamintojas: MCZ Group
Prekės kodas: MCZ MUSA HYDROMATIC

trumpai

Granulinė krosnelė MUSA HYDROMATIC su plienine apdaila. Gaingumai 18kw arba 24kw. Krosnelė išsiskiria  plačia ir natūralia liepsna. Sumontuota keraminė uždegimo žvakėi užtikrina greitą, apie tris minutes trunkantį uždegimą. Pelenų indą užtenka išvaly...
+

Granulinė krosnelė MUSA HYDROMATIC su plienine apdaila. Gaingumai 18kw arba 24kw.

Krosnelė išsiskiria  plačia ir natūralia liepsna. Sumontuota keraminė uždegimo žvakėi užtikrina greitą, apie tris minutes trunkantį uždegimą. Pelenų indą užtenka išvalyti kas savaitę.

Granulinės krosnelės MUSA HYDROMATIC rėmas pagamintas iš plieninės konstrukcijos, viršutinė apdaila ir durelės iš smulkiagrūdžio ketaus, dekoruota plieniniais šonais. Degimo indas pagamintas iš tokio pat smulkiagrūdžio ir kokybiško ketaus.

Krosnelėje įdiegtas sumanus degimo valdymas su Maestro technologija ir dvigubu Wi-Fi ryšiu. Valdyti galite ir per MCZ mobiliąją programėlę.


Tai vienas populiariausių MCZ gaminių. MUSA granulinės krosnelės gaminamos kelių versijų:

  • „Air“ -  standartinė su priverstine konvekcija;
  • „Comfort Air®“  -  su galimybe pajungti atskirų patalpų šildymą per ortakius;
  • „Hydro Matic“  -  su vandens kontūru, su galimybe pajungti namų šildymo sistemą.
  • , pasižyminčios plačia ir natūralia liepsna, kas savaitę ištuštinama pelenų indu, keramine uždegimo žvake, užtikrinančia greitą trijų minučių uždegimą.


Kaina pateikta 18kw HYDROMATIC versijos. Dėl kitų versijų ar papildomos komplektacijos teiraukitės elektroninių paštu arba skambinkite telefonu.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus