Granulinė krosnelė MCZ EGO HYDROMATIC 12kw

Granulinė krosnelė MCZ EGO HYDROMATIC 12kw

Prieinamumas: Sandėlyje
4 820.00€
Gamintojas: MCZ Group
Prekės kodas: MCZ EGO HYDROMATIC 12kw

trumpai

Granulinė krosnelė EGO HYDROMATIC su plienine apdaila. Gaingumai 18kw arba 24kw. Krosnelė išsiskiria  plačia ir natūralia liepsna. Sumontuota keraminė uždegimo žvakėi užtikrina greitą, apie tris minutes trunkantį uždegimą. Pelenų indą užtenka išvalyt...
+

Granulinė krosnelė EGO HYDROMATIC su plienine apdaila. Gaingumai 18kw arba 24kw.

Krosnelė išsiskiria  plačia ir natūralia liepsna. Sumontuota keraminė uždegimo žvakėi užtikrina greitą, apie tris minutes trunkantį uždegimą. Pelenų indą užtenka išvalyti kas savaitę.

Granulinės krosnelės EGO HYDROMATIC rėmas pagamintas iš plieninės konstrukcijos, viršutinė apdaila ir durelės iš smulkiagrūdžio ketaus, dekoruota plieniniais šonais. Degimo indas pagamintas iš tokio pat smulkiagrūdžio ir kokybiško ketaus.

Krosnelėje įdiegtas sumanus degimo valdymas su Maestro technologija ir dvigubu Wi-Fi ryšiu. Valdyti galite ir per MCZ mobiliąją programėlę.


Tai vienas populiariausių MCZ gaminių. EGO granulinės krosnelės gaminamos kelių versijų:

  • „Air“ -  standartinė su priverstine konvekcija;
  • „Comfort Air®“  -  su galimybe pajungti atskirų patalpų šildymą per ortakius;
  • „Hydro Matic“  -  su vandens kontūru, su galimybe pajungti namų šildymo sistemą.
  • , pasižyminčios plačia ir natūralia liepsna, kas savaitę ištuštinama pelenų indu, keramine uždegimo žvake, užtikrinančia greitą trijų minučių uždegimą.


Kaina pateikta 12kw HYDROMATIC versijos. Dėl kitų versijų ar papildomos komplektacijos teiraukitės elektroninių paštu arba skambinkite telefonu.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus