Židinys MCZ Forma T95

Nuotraukos

Židinys MCZ Forma T95

Būsena: Prekyboje

5012010

Gamintojai : MCZ

4 310,00 €

4 100,00 €

Trumpas aprašymas

Tai moderniausio technologinio lygio, išskirtinio dizaino, prabangūs – vieni inovatyviausių ir efektyviausių židinio ugniakurų, pelniusių pasaulinį architektų ir šildymo ekspertų pripažinimą.
Paklausti apie šį produktą

MCZ židiniai – tai moderniausio technologinio lygio, išskirtinio dizaino, prabangūs – vieni inovatyviausių ir efektyviausių židinio ugniakurų, pelniusių pasaulinį architektų ir šildymo ekspertų pripažinimą. Visi MCZ židiniai turi oro padavimą iš lauko bei lengvai kontroliuojamą pirminį ir antrinį jo reguliavimą. Degimo kamerose įdiegtos naujausios technologijos – inovacinė oro tiekimo degimui sistema savaiminiam stiklo nuvalymui, panaudojant paduodamą įkaitusio oro srautą, kas užtikriną nepriekaištingai tolygų degimą.

Didelės įkrovos, mediena kūrenama 3 stiklų židinio kapsulė kurios degimo kamera pagaminta iš Alutec medžiagų. Durelės yra pagamintos su pakeliamu stiklu, siekiant sumažinti reikalavimus patalpai. Šoninės durelės atidaromos, kad vartotojui būtų patogiau nuvalyti priekinį ir šoninius stiklus. Ši kapsulė veikia natūralios konvekcijos principu, taip pat šiai kapsulei galima naudoti Comfor Air sistemą, tam kad apšildyti kelias nesujungtas patalpas.

 

 

Techninės savybės

Korpusas Plienas
Stiklas 3 stiklai
Kuras Malkos
Galingumas 12,30 kW
Efektyvumas 78,60%
Šildomas tūris 302 m³
Dūmtraukio skersmuo 25 cm
Svoris 385 kg
Kilmės šalis Italija
Gamintojas MCZ
Šildymo tipas Oras
Kuro tipas Malkos
Galingumas (kW) 12,30
Efektyvumas (%) 78,60
Šildomas tūris (m³) 302
Dūmtraukio skersmuo (cm) 25
Svoris (kg) 385
Aukštis (cm) 136,70
Plotis (cm) 102,60
Gylis (cm) 58,60

Parašyti savo apžvalgą

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Failai: