Židinys Kobok Chopok O VD 1070 (Židiniai)

Nuotraukos

Video

Židinys Kobok Chopok O VD 1070

Būsena: Prekyboje

chopok-o-vd-1070

Gamintojai : Kobok

3 630,00 €
Paklausti apie šį produktą

* Required Fields

3 630,00 €

Kobok Chopok O VD 1070 pagamintas iš KORTEN plieno pasižymi svarbiausia savo savybe - tai ugniakuras-židinys sukurtas šildymui. Kobok Chopok O VD 1070 lengvai modifikuojamas, o tai reiskia, kad Jūs patys galite susikurti tokį židinio ugniakurą, o kartu ir patį židinį, apie kokį seniai svajojote.

Pirmiausia KOBOK gamintojas pagalvojo apie Jūsų namų interjerą ir sukūrė galimybę rinktis dviejų fasadų ugniakurus. Modelis CHOPOK O VD 1070 turi dvejas pakeliamas dureles. Tai reiškia, kad židinį priderinsite prie įmantriausio kambario interjero, savo ar dizainerio kūrybinio potencialo potepių.

Galima užsisakyti ugniakurą, įstiklintą dvigubu keramikiniu stiklu. Dvigubas įstiklinimas sumažina infraraudonųjų spindulių prasiskverbimą dėl ko degimo kameroje pasiekiama daug aukštesnė temperatūra, geriau sudega malkos.

Tokie ugniakurai yra pritaikyti šildymui, prie jų galima jungti tiek metalinius tiek keramikinius šilumokaičius ar papildomas šildomas sienutes, suoliukus...

 ugniakurai yra pritaikyti šildymui, prie jų galima jungti tiek metalinius tiek keramikinius šilumokaičius ar papildomas šildomas sienutes, suoliukus...

 

Kokį židinio stiklą rinktis?

Klasikinis – stiklas vidinėje rėmelio pusėje.
Modernus - stiklas virš rėmo. Stiklo kraštai patamsinti.
Dvigubas stiklas. Du stiklai – vienas stiklas vidinėje rėmelio pusėje, kitas stiklas virš rėmo. Viršutinio stiklo kraštai patamsinti.

 

Židinio ugniakuras Kobok Chopok 550 su tiesiu stiklu

 

KOBOK plieniniai ugniakurai turi patogią rankenėlę tiek modeliams su atveriamomis durelėmis, tiek su pakeliamomis durelėmis.

 rankenele

Ugniakuro vidaus išklojimas gaminamas iš 60 mm šamotinių plytų. Galima užsisakyti modelį tiek su vertikaliais šamoto elementais, tiek ir su segmentiniais (plytų mūras). Baziniai modeliai gaminami su vertikaliomis šamoto detalėmis.

 Šamoto vidus

KOBOK gamintojas numatė, kad šildymui sukurti ugniakurai bus įmontuojami į įvairias šilumą kaupiančias ir akumuliuojančias konstrukcijas ar apdailas. Tam tikslui yra siūlomi ugniakurų modeliai su papildomais plieniniais apdailos rėmeliais. Rėmelio išlankstymo forma siūloma trijų skirtingų profilių.

 

Židinio ugniakuras Kobok Chopok 550 su tiesiu stiklu

 

Taip pat galite pasirinkti rėmelį labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius trijų (3S) arba keturių (4S) kraštinių.

 

Židinio ugniakuras Kobok Chopok 550 su tiesiu stiklu

 

Bet kuris KOBOK ugniakuro modelis gali būti pagamintas su pažemintu, 130 mm aukščio, pagrindu (be peleninės). Žemo profilio ugniakurai naudojami montuojant klasikinio stiliaus židinius, arba židinius su malkų niša po ugniakuru.

 

Gamintojas numato galimybę užsisakyti židinio ugniakurą su ištraukiamu peleninės stalčiumi. Ištraukiama peleninė yra labai patogi tada, kai ugniakuras intensyviai naudojamas šildymui. Pasirinkus tokią opciją, nereikia atkelti peleninės ardelių iš viršaus.

 

Židinio ugniakuras Kobok Chopok 550 su tiesiu stiklu

 

Visi KOBOK modeliai gali būti pažeminto aukščio turi šviežio oro pajungimo iš lauko galimybę.

 

Židinio ugniakuras Kobok Chopok 550 su tiesiu stiklu

 

Pastaba. Pasirinkus stiklo aukštį, atkreipkite dėmesį, jog skiriasi ugniakuro aukštis:

 

Stiklo aukštis (mm) Ugniakuro aukštis (mm) Ugniakuro aukštis su pakeltomis durelėmis (mm)
440 1150 1410
500 1210 1470
560 1270 1590

 

Į KOBOK židinius įdiegta naujausiomis technologijomis patvirtinta ir šiuo metu viena pažangiausių ilgalaikio kuro degimo sistema, užtikrinanti daug efektyvesnį ir ilgiau trunkantį degimą. Patvari ilgalaikio kuro deginimo sistema maksimaliai sumažina įvairių kenksmingų degimo produktų išmetimą į aplinką.

 Židinių privalumai:
• Reguliuojamo aukščio kojelės;
• Trijų pakopų degimas: pirminis/ antrinis/tretinis;
• Korpusas padengtas ekologiškais dažais;
• Galimybė tiekti orą degimui iš išorės.

Ugniakurai yra sertifikuoti ir atitinka EN 13229 reikalavimus. Jie taip pat atitinka griežčiausius išmetamų dūmų emisijos reglamentus: Austrijos – Art. 15a B-VG ir vokiečių standartą DIN plius.

 

Techninės savybės

Galingumas:   13 kW
Naudingumas:   82,4%
Dūmtraukis:   200 mm
Svoris:   390 kg
Durelės:   Pakeliamos
Korpusas:   Plieninis
Stiklas:   Du fasadai
Ugniakuro plotis:   1070 mm
Ugniakuro gylis:   590 mm
Kilmės šalis:   Slovakija
Gamintojas Kobok
Šildymo tipas Oras
Kuro tipas Malkos
Galingumas (kW) 13
Efektyvumas (%) 82,40
Šildomas tūris (m³) Ne
Dūmtraukio skersmuo (cm) 20
Svoris (kg) 390
Aukštis (cm) Ne
Plotis (cm) Ne
Gylis (cm) Ne

Parašyti savo apžvalgą

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Failai: